خانه / علم و فناوری / خودرو / گران ترین خودروهای پیک آپ جهان
گران ترین خودروهای پیک آپ جهان

گران ترین خودروهای پیک آپ جهان

گران ترین خودروهای پیک آپ جهان

 
برترین ها – ترجمه از محمدرضا مرتضایی: شاید تاکنون افراد زیادی را دیده باشید که حاضرند برای یک ماشین لوکس و شیک هزاران دلار بپردازند اما آیا فکر می کنید چنین افرادی حاضرند برای یک تراک شیک مبلغ بالایی بپردازند؟ اگر تا کنون در دنیای تراک ها نبوده اید، حتماً نمی دانید که قیمت یک تراک شیک چقدر است؟ در واقع، شاید از اینکه یک تراک با طراحی داخلی شیک، موتوری قوی و مجهز به آخرین فناوری هم قیمت یک مرسدس بنز یا BMW میان رده است تعجب می کنید.
 

 
دوره استفاده از پیک آپ هایی که تنها به منظور حمل بار استفاده می شد رو به اتمام است و اکنون از پیک آپ های شیک برای سفرهای خانوادگی در نهایت راحتی نیز استفاده می شود.  سایت دیترویت اتومیکر به بررسی و معرفی ۱۰ پیک آپ گران قیمت حال حاضر جهان پرداخته که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد؛ با ما همراه باشید. 

۱۰٫ GMC Sierra 1500 Denali

 
 
 معرفی 10 پیک آپ تراک گران قیمت جهان
GMC Sierra در واقع به نوعی عموزاده شورلت سیلورادوی پر فروش محسوب می شود؛ پس جای تعجبی برای قرارگیری مدل ۱۵۰۰ دنالی در بین ۱۰ پیک آپ گران قیمت حال حاضر جهان وجود ندارد؛ قیمت پایه این تراک ۵۲۳۰۵ دلار است البته این قیمت بدون احتساب هزینه های اضافی و آپشن هایی است که به آن اضافه می شود.
شاید در وهله اول این قیمت برای یک تراک بسیار بالا به نظر برسد اما استفاده ار چرم مرغوب در طراحی داخل و پیشرانه ۵٫۳ لیتری اکوتز ۳ هشت سیلندر با قدرت ۳۵۵ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۳۸۳ پوند فوت، این قیمت را توجیه می کند.
 

۹٫ شورلت سیلورادو ۲۵۰۰ HD High country

 
معرفی 10 پیک آپ تراک گران قیمت جهان 
اولین تراک سنیگن وزن شورلت مدل ۲۵۰۰HD نام دارد که قیمت پایه آن ۳۴۱۵۰ دلار است. اما اگر برای راحتی بیشتر خانواده ارزش قائل هستید باید تریم High Country  را انتخاب کنید که قیمتش ۵۴۸۷۵ دلار است. در این تریم شما می توانید رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید.
 

۸٫Ram 2500 Power Wagon Laramie

 
معرفی 10 پیک آپ تراک گران قیمت جهان 
نام افسانه ای واگم پاور برای اولین بار در دهه ۴۰ میلادی در نمایشگاه کامیون موپار شنیده شد. اما با گذشت زمان این مدل ارتقا پیدا کرد و اکنون مدلسنگین وزن ۲۵۰۰ قیمت پایه ای برابر با ۵۷۶۸۰ دلار دارد. استفاده از چوب و چرم در نمای داخلی کابین ظاهری زیبا به فضای کابین بخشیده و طراحی خارجی آن نیز بسیار اقتصادی ارزیابی می شود.
 
  یک پیشرانه استاندارد ۶٫۴ لیتری همی هشت سیلندر با حداکثر قدرت ۴۱۰ اس بخار در این تراک به کار گرفته شده و قابلیت حمل بیش از ۸۷۷۰ پوند در این تراک، آن را به یکی از قدرتمندترین پیک آپ های جاده های حال حاضر جهان تبدیل کرده است.
 

۷٫ RAM 3500 Limited Crew Cab 4*4

 
معرفی 10 پیک آپ تراک گران قیمت جهان 
قوی ترین و زیباترین و مستحکم ترین تراک کمپانی Ram مدل ۳۵۰۰ لیمیتد آن است که برای خرید آن باید رقمی معادل ۵۹۱۷۰ دلار بپردازید. Ram 3500 در تریم های مختلف عرضه می شود که ابتدایی ترین آن قیمتی برابر با ۳۲۲۸۵ دلار دارد اما در تریم Limited Crew Cab از پیشرانه ۵٫۷ لیتری همی هشت سیلندر با شش دنده اتوماتیک استفاده شده که قیمت آن را بالاتر می برد.
 
اگر به دنبال گشتاور بیشتر هستید، بهتر است از پیشرانه ۶٫۷ لیتری شش سیلندر داخلی توربو دیزل استفاده کنید که ۸۹۹۵ دلار بر قیمت پایه این تراک می افزاید که بدین معناست که مدل لیمیتد با مصرف سوخت بنزینی قیمتی حدود ۷۰ هزار دلار خواهد داشت. 
 

۶٫ شورلت سیلورادو ۳۵۰۰ HD High country

 
معرفی 10 پیک آپ تراک گران قیمت جهان 
این شورلت گران قیمت یکی از مستحکم ترین تراک های حال حاضر بازار به شمار می رود. سیستم دو محوره و پیشرانه ۶ لیتری هشت سیلندر با حداکثر قدرت ۳۶۰ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۳۸۰ پوند فوت در این تارک دیده می شود. آپشن استفاده از پیشرانه ۶٫۶ لیتری دورامکس توربو دیزل نیز در این ماشین وجود دارد.  ۳۵۰۰ High Country قیمتی برابر با ۵۹۲۶۰ دلار دارد که به هیچ عنوان ارزان به نظر نمی رسد.
 

۵٫ GMC Sierra 2500 Denali HD

 
معرفی 10 پیک آپ تراک گران قیمت جهان 
مدل Sierra 2500 denali که تنها با محور عقب کار می کند، با قیمت پایه ۵۵۳۹۵ دلار در خط تولید جنرال موتورز، یکی از گران ترین ماشین ها محسوب می شود. البته تریم دو محوره این مدل نیز وجود دارد که ان را به پیک آپی چهار فصل تبدیل می کند و قیمت پایه ۵۹۸۹۰ دلار برای آن تعیین شده است.
 
در این تراک از پیشرانه استاندارد ۶٫۶ لیتری ورتک هشت سیلندر با قدرت ۳۶۰ اسب بخار استفاده شده که با توجه به استفاده از آلومینیوم در طراحی خارجی و چرم در طراحی داخلی آن، قیمت بالای آن را توجیه می کند. در کابین دنالی می توانید انواع و اقسام امکانات رفاهی را برای سرنشینان پیدا کنید.
 

۴٫ فورد F-250 Super Dutu Platinum

 
معرفی 10 پیک آپ تراک گران قیمت جهان 
مدل فورد F-250 مدلی است که برای دهه های متوالی در کمپانی فورد خوش می درخشد. این مدل در تریم های متنوع عرضه می شود اما تریم F-250 Super Duty Platinum گران ترین تریم آنها محسوب می شود چرا که قیمت پایه برای خرید این ماشین ۶۲۳۱۰ دلار تعیین شده است.
 
از پیشرانه ۶٫۲ لیتری هشت سیلندر یا یک پیشرانه ۶٫۷ لیتری  دیزل استروک در آن استفاده می شود که قادر به تولید نیوری زیادی هستند.  اگر قیمت این ماشین را با قیمت یک مرسدس کلاس E مدل ۲۰۱۷ که ۵۲۱۵۰ دلار است مقایسه کنید، متوجه می شوید که قیمت این ماشین واقعا گران است.
 

۳٫ GMC Sierra 3500 Denali HD

 
معرفی 10 پیک آپ تراک گران قیمت جهان 
یک مدل بالاتر از مدل GMC Sierra 2500 HD Denali duramax در واقع دنالی ۳۵۰۰ به حساب می آید که بزرگتر از آن نیز ساخته شده است. قیمت پایه برای این ماشین زیبا که از موتور توربوی دیزلی استفاده می کند، ۶۶۱۲۵ دلار تعیین شده است.
 
خریداران آن از آپشن هایی همچون دو محوره  و بسیاری از امکانات درون کابین می توانند به صورت اختیاری استفاده کنند اما تریم های فول آپشن ان قیمتی حدود ۷۰ هزار دلار خواهند داشت. برای خرید چنین ماشینی باید سخت کار کنید و پول پس انداز نمایید.
 

۲٫ فورد F-150 Platinum Super Cab

 
معرفی 10 پیک آپ تراک گران قیمت جهان 
بزرگترین قمار فورد بر روی مدل پر فروش F-150 با پوشش آلومینیومی بود که سال ها قبل انجام شد. حداکثر قیمت آن مدل ۴۵۰۰۰ دلار بود ولی مدل پلاتینیوم F-150  با به روزرسانی هایی که در خود می بینید قیمتی حدود ۶۰ هزار دلار دارد که در حالت فول آپشن نیز قیمت آن به ۷۰ هزار دلار می رسد. برای افرادی که عاشق شیکی مرسدس هستند و در عین حال مایلند یک تریلر یا یک قایق را پشت سر خود بکشند، هیچ گزینه ای بهتر از این ماشین در بازار وجود ندارد. 
 

۱٫    فورد سوپرD F-450  پلاتینیوم

 
 معرفی 10 پیک آپ تراک گران قیمت جهان
گران ترین تراک حال حاضر بازار، فورد پلاتینیوم D F -450 نام دارد که قیمت پایه اش ۷۷۳۲۵ دلار است  و در مدل های و تریم های متنوعی عرضه می شود. علاقه مندان به مدل های F-250 و F-350 می توانند تمام پکیج های ان مدل ها را به طور یکجا در این ماشین ببینند.
 
این ماشین از توان کشش و حمل بار بالایی برخوردار است به طوری که قادر است یک قایق را به راحتی بکشد. اگر به دنبال تراکی هستید که سرنشینان آن پس از مدت ها سواری احساس خستگی نکنند و قدرت بالایی نیز داشته باشد به گزینه دیگری جز فورد F-450 فکر نکنید.

جوابی بنویسید