خانه / علم و فناوری / دیجیتال / کیندل اوسیس ۲۰۱۹ با قابلیت تغییر دمای رنگ نمایشگر معرفی شد
کیندل اوسیس ۲۰۱۹ با قابلیت تغییر دمای رنگ نمایشگر معرفی شد

کیندل اوسیس ۲۰۱۹ با قابلیت تغییر دمای رنگ نمایشگر معرفی شد

آمازون نسخه جدیدی از کتاب خوان پیشرفته کیندل اوسیس خود را معرفی کرده است که برای نخستین بار در سری محصولات کیندل قابلیت تغییر دمای رنگ نمایشگر را دارد.

به لطف قابلیت جدید کاربران میتوانند گرمای توناژ رنگی نمایشگر کیندل خود را تغییر دهند و نور گرم تری را حین مطالعه در شب از صفحه آن دریافت کنند.

و درست مانند بسیاری سیستم های مُد شب دیگر، کاربران کیندل اوسیس جدید میتوانند به صورت خودکار صفحه آن را برای نمایش توناژ گرمتر برنامه ریزی کنند و مثلا چرخه ای شخصی برای آن تعریف کنند یا طوری تنظیمش کنند که مطابق با طلوع و غروب خورشید نور آن به گرمی یا سردی گرایش پیدا کند.

کیندل اوسیس

این قابلیت جدید همچنین تمیز دادن کیندل اوسیس پیشرفته از نسخه مشابه پیپروایت که پاییز گذشته به روز رسانی شد را راحت تر خواهد کرد.

آمازون اعلام کرده که کیندل اوسیس به روز شده آن نسل جدید از تکنولوژی e-ink را برای ورق زدن سریع تر در خود دارد هرچند مشخص نشده که به جز این ویژگی چه تغییرات دیگر در نسخه سال ۲۰۱۹ این کتابخوان نسبت به نسل قبلی اش ایجاد شده است.

کیندل اوسیس جدید با  حافظه داخلی ۸ گیگابایت حدود ۲۴۹.۹۹ دلار قیمت گذاری شده و مدل مجهز به ۳۲ گیگابایت حافظه آن نیز ۲۷۹.۹۹ دلار قیمت دارد.

جوابی بنویسید