خانه / علم و فناوری / خودرو / کیا فورته/سراتو GT لاین ۲۰۲۰ جدید معرفی شد
کیا فورته/سراتو GT لاین ۲۰۲۰ جدید معرفی شد

کیا فورته/سراتو GT لاین ۲۰۲۰ جدید معرفی شد

اگر به دنبال خرید کیا سراتو/فورته GT هستید اما مدل مجهز به پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۱٫۶ لیتری توربو را کمی گران می‌دانید پس خوش‌شانس هستید چراکه این خودروساز کره‌ای در نمایشگاه شیکاگو مدل سراتو/فورته GT-Line 2020 را معرفی کرده است.

این خودرو که کمی اسپورت تر از نسخه استاندارد است دارای عناصری مشکی براق در جلوپنجره، پوشش آینه‌ها و رکاب‌های جانبی می‌باشد. سراتو/فورته GT لاین جدید همچنین از اسپویلر عقب مشکی‌رنگ و رینگ‌های ۱۷ اینچی منحصربه‌فرد سود می‌برد. از دیگر ویژگی‌ها می‌توان به جزئیات قرمزرنگ و چراغ‌های جلوی پروژکتور با دیلایت های LED اشاره کرد.

 2.jpg

همین استایل اسپورت به کابین هم راه یافته جایی که طراحان کیا فرمان D شکل با دوخت‌های سفیدرنگ را تدارک دیده‌اند. رانندگان همچنین پدال‌های آلیاژی و صندلی‌های اسپورت انحصاری با پوشش مشکی و دوخت‌های سفید را مشاهده خواهند کرد.

 

اگرچه این خودرو مشابه سراتو/فورته GT به نظر می‌رسد اما از پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری تنفس طبیعی با قدرت ۱۴۷ اسب بخاری و گشتاور ۱۷۸ نیوتون متری استفاده می‌کند. این پیشرانه به یک گیربکس CVT متصل شده و نیرو را به چرخ‌های جلو منتقل می‌کند.

 3.jpg

افرادی که به دنبال خودرویی قوی‌تر هستند می‌توانند نسخه‌ی GT با قدرت تخمینی ۲۰۱ اسب بخاری و گشتاور ۲۶۴ نیوتون متری را انتخاب کنند. این قدرت هم از طریق گیربکس ۶ سرعته دستی یا ۷ سرعته دوکلاچه به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.

 

کیا سراتو/فورته GT-Line 2020 از تابستان سال جاری میلادی وارد بازار می‌شود و قیمت آن نیز در آینده اعلام خواهد شد. صرف‌نظر از قیمت، این خودرو به‌صورت استاندارد با سیستم‌های ایمنی متنوعی همچون هشدار برخورد جلو، پیشگیری از برخورد، هشدار خروج از مسیر، دستیار حفظ خودرو بین خطوط و هشدار توجه راننده عرضه می‌شود.

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

منبع: پدال

جوابی بنویسید