خانه / علم و فناوری / خودرو / کوپه های لکسوس برای سال ۲۰۱۸ به روز می شوند
کوپه های لکسوس برای سال ۲۰۱۸ به روز می شوند

کوپه های لکسوس برای سال ۲۰۱۸ به روز می شوند

کوپه های لکسوس برای سال ۲۰۱۸ به روز می شوند

لکسوس مدل RC کوپه را به روزرسانی می کند و قیمت آن را افزایش می دهد.

به روزرسانی لکسوس RC و RC F در سال 2018

لکسوس مدل RC کوپه را برای سال ۲۰۱۸ به روزرسانی می کند. شرکت، تجهیزات استاندارد تازه ای را برای تمامی مدل ها معرفی کرده و نسخه جدیدی بین F Sport و Premier ارائه می کند. 

در میان این سری می توان به سیستم دستیار راننده Safety System+ لکسوس به صورت استاندارد اشاره کرد. این پکیج شامل سیستم جلوگیری از تصادف، کروز کنترل انطباق پذیر، نور بالای اتوماتیک و سیستم هشدار خروج از خطوط جاده می شود. 

در داخل کابین، تمام مدل ها مجهز به نویگیشن پرمیوم لکسوس هستند که در یک صفحه نمایش ۱۰٫۳ اینچی با استفاده از Remote Touch کنترل می شود. علاوه بر این، قابلیت auto-away برای فرمان و صندلی راننده در نظر گرفته شده که صندلی را عقب می کشد و فرمان را جلو می برد تا راننده در سوار و پیاده شدن راحت تر باشد. همچنین سیستم کنترل دما برای هر سرنشین قابل تنظیم است. 

این مدل با نام F Sport Premier Pack شناخته می شود و با قیمت ۴۳٫۵۴۰ پوند (حدود ۳۰۴ میلیون تومان) بین نسخه متوسط RC F Sport و RC Premier قرار می گیرد. این مدل که بالاتر از F Sport است دارای تجهیزاتی از جمله سیستم صوتی Mark Levinson با ۱۷ بلندگو و سیستم surround، پخش دی وی دی، رادیو DAB، سانروف، سنسور نقطه کور و سیستم تشخیص ترافیک در قسمت عقب است. 

این تغییرات در RC F 8 سیلندر نیز اضافه شده اند و نسخه Plus Pack در کنار مدل های استاندارد RC F و RC F Carbon Edition دیده می شود. Plus Pack دارای روکش صندلی چرم و سیستم تهویه صندلی های جلو، سیستم Mark Levinson دارای ۱۷ بلندگو مشابه RC Premier، سنسور نقطه کور، سیستم تشخیص ترافیک در قسمت عقب و دستیار تعویض خطوط جاده است. برای این مدل نیز قیمت ۶۲٫۶۲۰ پوند (حدود ۴۳۸ میلیون تومان) در نظر گرفته شده است.

منبع خبراختصاصی car.ir 

جوابی بنویسید