پژو ۱۰۸

پژو ۱۰۸

پژو ۱۰۸

پژو ویژگی‌های جدیدی را برای مدل ۱۰۸ خود معرفی کرد که شامل رنگ جدید و ۵ تریم متفاوت و برخی از امکانات مدرن می‌شود و با قیمت پایه ۹,۲۲۵ پوند در کشوری مانند انگلیس به فروش خواهد رسید. 

احتمالا در نگاه اول دو رنگ “گرین فیز” و “آبی Calvi” موجود در کلسیون جدید جذبتان خواهد کرد.

 پژو تغییرات جدیدی در خودروی کوچک 108 اعمال کرد + عکس

شکل کلی یک پژو ۱۰۸ آلور با افزودن یک سقف مشکی و آینه‌های جانبی با پوشش مشکی زیباتر شده و به درد مشتریانی می‌خورد که به دنبال یک خودروی کامپکت و فشرده اسپورت هستند. به علاوه در مدل “گرین فیز” سقف الکتریکی جمع شو تضمینی قوی برای زیبایی ظاهری خودرو محسوب می‌شود.

 پژو تغییرات جدیدی در خودروی کوچک 108 اعمال کرد + عکس

در زیر کاپوت نیز شاهد ارتقای موتور ۱ لیتری سازگار با سوخت ۶٫۲ هستیم. پژو این مدل را به گونه‌ای طراحی کرده که co2 کمتری نسبت به مدل‌های کنونی بازارهای جهانی تولید می‌کند. 

درون کابین خودرو یک صفحه نمایش توسعه یافته رنگی با نمایش آینه‌ای وجود دارد. صفحه نمایش لمسی به صورت استاندارد در تریم اکتیو و بالاتر از آن وجود دارد. از دیگر ویژگی‌های تغییر یافته این فضا می‌توان به رادیوی دیجیتال DAB، پورت‌های USB و جک‌های ۳٫۵ میلی‌متری برای تجهیزات خارجی صوتی اشاره کرد.

 پژو تغییرات جدیدی در خودروی کوچک 108 اعمال کرد + عکس

از آنجا که ایمنی در خودروها به ویژه در اروپا اهمیت زیادی دارد این خودروی کوچک فرانسوی به سامانه ترمز فعال شهری، سیستم هشدار نگه‌دارنده بین خطوط و همچنین سامانه شناساگر علائم ترافیکی مجهز است. این فناوری‌ها روی تریم‌های آلور و کالکشن به عنوان یک گزینه و با قیمت ۴۸۰ پوند ارائه می‌گردد.

منبع: عصر ایران

جوابی بنویسید