خانه / علم و فناوری / خودرو / پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۲۰
پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۲۰

پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۲۰

پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۲۰

پورشه ۹۱۱، معروف‌ترین مدل پورشه است که این کمپانی را متحول کرده و در طول سال‌ها در محبوبیت خودروهای اسپورت این کمپانی نقش موثر بازی کرده است. 

در ماه‌های گذشته، تصاویر لو رفته زیادی از خودروی جدید ۹۱۱ به صورت غیر رسمی به نمایش درآمده است، اما اینک خبری از پوشش‌های استتاری نیست و می‌توان این خودرو را به شکلی کامل مشاهده کرد.

 انتشار تصاویر پورشه 911 مدل 2020 بدون پوشش در خیابان

این پورشه با کد ۹۹۲ شناخته می‌شود و می‌توان آن را منطبق با مدل به نمایش درآمده در نمایشگاه پاریس دانست که با طراحی ویژه با اسلافش تفاوت‌هایی دارد. 

روح و اصالت پورشه‌های قبلی در این نسخه نیز به خوبی دیده می‌شود. با این وجود از نمای روبه‌رو، شکل کلی خودرو گردتر به نظر می‌رسد. همچنین درهای ورودی به کابین نیز تغییر کرده‌اند. ورودی‌های هوا در این خودرو تغییر اندازه داده و بزرگتر از نسل‌های قبل هستند. سپر ۹۱۱ جدید نیز تغییر شکل یافته و از طرفین به چراغ‌های LED می‌رسد که با ورودی‌های هوا یکپارچه شده‌اند.

 انتشار تصاویر پورشه 911 مدل 2020 بدون پوشش در خیابان

احتمال دارد این خودرو از یک موتور ۳ لیتری توربوشارژ ۶ سیلندر با قوای ۳۹۰ اسب‌بخار بهره ببرد. در مدل S این خودرو نیز احتمالا با توانی حدود ۴۵۰ اسب‌بخار مواجه خواهیم شد. 

اما اگر نگاهتان را به سمت انتهای خودرو بگردانیم، شاید ناخودآگاه به یاد مدل‌های جدید پانامرا، ماکان یا کاین بیفتید. سپر این خودرو به نحوی طراحی شده که بتوان پلاک را روی آن نصب کرد. در این نما می‌توان بخش‌های پلاستیکی را مشاهده کرد که از ویژگی‌های مدل ۲۰۲۰ در نسخه تولیدی محسوب می‌شوند.

 انتشار تصاویر پورشه 911 مدل 2020 بدون پوشش در خیابان

منبع: عصر ایران

جوابی بنویسید