خانه / گردشگری / جهانگردی / پر بازدید ترین استخر های طبیعی جهان
پر بازدید ترین استخر های طبیعی جهان

پر بازدید ترین استخر های طبیعی جهان

پر بازدید ترین استخر های طبیعی جهان

 

استخر طبیعی ایک کیل در مکزیک
  

این استخر در ایالت یوتاکان مکزیک واقع شده است. آب زلال این استخر و گیاهان زیبایی که در اطراف استخر وجود دارد, محلی زیبا و ویژه برای بازدیدکنندگان ایجاد کرده است.
شنا کردن در این استخر طبیعی تجربه ای شیرین و رویایی خواهد بود.


استخر طبیعی لاگونا در یونان
 
این تالاب در جزیره تاسوس یونان واقع شده است که توسط سنگی بزرگ و برامده از دریا جدا شده است.


استخر پری در اسکاتلند
 

این استخر در جزیره اسکای واقع شده است و یکی از منحصر به فرد ترین استخر های طبیعی در اروپا می باشد. این استخر اب شفاف و زلالی دارد اما همواره یخ زده و سرد است.


استخر همیلتون در تگزاس
 

در حومه شهر دریپینگ اسپرینگز ایالت تگزاس واقع شده است. این استخر طبیعی با شکوه از فرسایش رودخانه زیر زمینی تشکیل شده است. اب این استخر تمیز و زلال است و مناسب برای استحمام و شنا می باشد.


ابشار هاواسوپای در اریزونا 
 

این استخر طبیعی در هاواسوکانیون در ایالت اریزونا واقع است. اب فیروزه ای رنگ خیره کننده ای به صورت ابشار به استخر می ریزد. این ابشار یکی از مناطق پر بازدید در این ایالت است.


ال اگوا در مکزیک
 

ال اگوا به معنای اب خروشان می باشد که در ایالت اواخاکا در مکزیک واقع شده است. شما می توانید در حین شنا کردن در این اب زلال از مناظر فوق العاده  زیبای اطراف نیز لذت ببرید. توصیه می شود که یک شبانه روز را در ان جا سپری کنید تا از مناطق اطراف و زیبایی های طبیعت کمال استفاده را ببرید.


لاس گریتاس در اکوادور
 

استخر طبیعی لاس گرتاس را می توان در جزایر گالاپاگوس  یافت. اب فیروزه ای رنگ این استخر است که ان را در شمار زیبا ترین مکان های گردشگری قرار داده است.


کومینز فالز در ایالت تنسی
 

این ابشار در ایالت تنسی واقع شده است که اب ان به استخر می ریزد و می توان در ان استحمام کرد. بازدید کنندگان این مکان بیشتر توریست هایی هستند که برای سپری کردن اوقات خود و شنا کردن در این استخر طبیعی شگفت انگیز به ان جا می ایند.


اروان فالز در تایلند
 

این ابشار در پارک ملی اروان واقع شده است. ابشاری که به درون استخر طبیعی می ریزد. رنگ اب زمردی روشن است. اطراف این استخر با گل و گیاه احاطه شده است و نزدیک به این محل حیاط وحش نیز قرار دارد.


دریاچه چتر دریایی در میکرونزی 
 

این مکان در جزایر پالائو واقع شده است که اب های زیر زمینی از چندین جای مختلف به این منطقه سرازیر می شود. این مکان محل مناسبی برای قواصی است.


غار ابی فینگال در اسکاتلند
 

غار فینگال در جزایری خالی از سکنه به نام استفا در اسکاتلند  قرار گرفته است. برای رفتن به این منطقه به قایق نیاز است. با این حال همواره بازدید کنندگان و عکاسان زیادی به این مکان می ایند و از جاذبه طبیعی لذت می برند.


پارک ملی ایزالو در ماداگاسکار
 

پارک ملی ایزالو یکی از جاذبه های اصلی ماداگاسکار است. اگر به این کشور سفر کردید حتما از این مکان بازدید کنید. در استخر طبیعی ان حمام کنید و از زیبایی طبیعی لذت ببرید.

 

مترجم: مهسا تات

جوابی بنویسید