خانه / سبک زندگی / دکوراسیون / ویلاهای لاکچری و مدرن
ویلاهای لاکچری و مدرن

ویلاهای لاکچری و مدرن

ویلاهای لاکچری و مدرن

از یک سو ساحلی خَشِن و اقیانوسی وسیع و از سوی دیگر یک زمین گُلف حرفه ای ، این ویلاها یکی از لاکچری ترین ویلاهایی است که تاکنون طراحی شده اند. طراح این ویلاهای شیک و امروزی عُمَر گاندی می باشد که شما به قلب آرامش و راحتی می برد. او این ویلاهای دو خوابه و چهار خوابه را طراحی کرده است که ظاهری تمام چوبی ، پنجره های بزرگ و درهای کشویی دارد.

هر ویلا ظاهر و منظره مخصوص به خود را دارا می باشد که می تواند نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند. یک آشپزخانه اختصاصی با وسایلی کاملا شیک و یک فضای نشیمن مُدرن و زیبا دارد ، اتاق خواب های راحت که از یک سو منظره دریا و از سوی دیگر منظره زمین گُلف را داراست و هم چنین یک سرویس بهداشتی و وان و حمامی بی نظیر که شما می توانید خستگی خود را در آن از بین ببرید در این ویلا وجود دارد و به طور کل این ویلاها خارق العاده و فراموش نشدنی هستند. متراژ ویلاهای دو خوابه ۴۰۶ متر مربع و ویلاهای چهار خوابه ۷۰۰ متر مربع می باشد.

غروب آفتاب هم در این ویلاها بی نظیر است و هر فردی را شیفته خود می کند. این ویلاها مناسب خانواده هایی است که به دنبال آرامش و راحتی هستند.

اتاق خواب

اتاق خواب

نمای داخلی

نمای داخلی

فضای بیرونی

فضای بیرونی

ویلاهای لاکچری

همانند یک فضای لاکچری ، این ویلاها یک فضای کاملا مُدرن و خاص را به مهمانان خود ارائه می دهند. زیبایی منحصر به فرد و محل قرارگیری این ویلاها باعث شده تا هر فردی آرزوی بودن در این فضا را داشته باشد. این محیط می تواند مورد پسند هر آدمی باشد ، حالا چه به ورزش گُلف علاقه مند باشد یا اینکه از آرامش دریا بخواهد لذت ببرد ، این فضا می تواند بهترین انتخاب افراد باشد.

معماری کلی

معماری کلی

حمام

حمام

طرح چوب

طرح چوب

منظره ای زیبا

منظره ای زیبا

خب به پایان این مقاله رسیدیم ، امیدواریم که این مقاله مورد پسند شما واقع گردیده باشد و اطلاعات مفیدی در اختیار شما گذاشته باشد. حتما در روزهای آینده مقاله ای دیگری در این زمینه برای شما عزیزان آماده می کنیم. با آرزوی بهترین ها برای شما از طرف تیم دکوراتور.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.decoist.com

جوابی بنویسید