خانه / علم و فناوری / خودرو / ون های دوج و کرایسلر ۳۵ ساله شدند
ون های دوج و کرایسلر ۳۵ ساله شدند

ون های دوج و کرایسلر ۳۵ ساله شدند

کرایسلر پسیفیکا مدل ۲۰۱۹، پسیفیکا هیبریدی و دوج گرند کاروان با نسخه های مخصوصی که تابستان امسال وارد نمایندگی های فروش می شوند، ۳۵ سالگی ورود کرایسلر به بازار مینی ون ها را جشن می گیرند.

به گزارش خبرخودرو، این خودروساز از زمان معرفی این ون ها در سال ۱۹۸۴ تا کنون ۱۴٫۶ میلیون دستگاه از آن ها را فروخته است.

این نسخه های مخصوص ۳۵th Anniversary در مدل های تورینگ L، تورینگ L پلاس و لیمیتد پسیفیکا و پسیفیکا هیبریدی ارائه می شوند. این مدل ها دارای نشانه های منحصر به فردی هستند که نشان دهنده آن است که نسخه مخصوص هستند. لوگوی کرایسلر در قسمت های جلو و عقب آن ها به رنگ کرومی مایع با تزئینات مشکی براق هستند. خریداران هم چنین می توانند بسته ارتقایی انتخابی S Appearance را با تزئینات مشکی روی بدنه برای این مدل ها سفارش دهند.

کابین این مدل ها دارای روکش مشکی با ترکیبی از چرم McKinley و ناپا و دوخت متضاد شرابی است. کف پایی های این مدل ها دارای گلدوزی مخصوصی با نشان ۳۵th Anniversary است.

نسخه ۳۵th Anniversary ادیشن دوج گرند کاروان در مدل های SE و SXT ارائه می شود. این مینی ون دارای لوگوی نسخه مخصوص و تریم متالیک روشن روی جلوپنجره است. این مدل ها از رینگ های ۱۷ اینچی با رنگ نقره ای بهره می برند.

همچون پسیفیکا، این نسخه مخصوص گرند کاروان نیز دارای کابینی مشکی با دوخت شرابی است. تریم مشکی پیانو روی کنسول وسط این خودرو تعبیه شده و لوگوی ۳۵th Anniversary روی کف پایی های جلوی آن جلب توجه می کند.

طی ۳۵ سال گذشته، شش نسل از این مینی ون های کرایسلر به نمادی در کلاس خود تبدیل شده اند. این موفقیت نیز همچنان ادامه دارد چرا که کرایسلر ادعا کرده در سال ۲۰۱۸ پسیفیکا و گرند کاروان ۵۵ درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده اند.

جوابی بنویسید