خانه / علم و فناوری / دیجیتال / چندین هدست واقعیت مجازی و افزوده سامسونگ در راهند
چندین هدست واقعیت مجازی و افزوده سامسونگ در راهند

چندین هدست واقعیت مجازی و افزوده سامسونگ در راهند

طبق گزارشاتی که از یک مسئول مرتبط سامسونگ منتشر شده، این شرکت برنامه‌هایی برای معرفی هدست‌های جدید واقعیت مجازی در ماه‌های آتی دارد. به گفته این شخص سامسونگ قصد دارد چندین محصول AR و VR را تا ماه آینده معرفی کند.

سایت Variety گفته که فرشید فلاح مدیر روابط توسعه‌دهندگان در بخش XR و گیمینگ سامسونگ، در نمایشگاه Augmented World سانتا کلارای ایالت کالیفرنیا در مورد این موضوع صحبت کرده بود. فلاح در صحبت‌هایش گفت که سامسونگ فعالیت‌های گسترده‌تری را در زمینه واقعیت مجازی، هدست Gear و قابلیت‌های واقعیت افزوده پرچمدار گلکسی اس۱۰ آغاز کرده است.

واقعیت مجازی

تا به حال به نظر می‌رسید سامسونگ با متوقف کردن آپدیت برای هدست Gear، این محصول را تا حدی رها کرده اما فرشید فلاح در صحبت‌هایش به آن اشاره کرد و از برنامه های دیگر سامسونگ برای این محصول خبر داد. البته بیش از این توضیحات اضافه‌ای در مورد Gear داده نشد.

با این اوصاف می‌توان اینگونه برداشت کرد که این برند در زمینه‌های واقعیت افزوده و مجازی فعالیت‌های جدیدی را در برنامه خود گنجانده است. سامسونگ پیشتر هدست واقعیت مجازی +Odyssey را با قیمت ۴۹۹ دلار عرضه کرد که به خاطر قیمت نسبتا بالا، در بین کاربران عمومی فروش زیادی نداشت.

ممکن است هدست جدید همراه با گلکسی اس۱۰ در اواخر سال جاری عرضه شود اما واضح است که تا زمان رسیدن اخباری بیشتر از محصول جدید، این موضوع همچنان در حد یک حدس و گمان باقی خواهد ماند.

جوابی بنویسید