خانه / علم و فناوری / خودرو / مینی شصت ساله شد
مینی شصت ساله شد

مینی شصت ساله شد

مینی در عرضه نسخه های مخصوص تازه کار نیست، بنابراین جای تعجب ندارد که این خودروساز با استفاده از رنگ ها، برچسب ها و نشانه های مخصوص خود یک موقعیت مهم را جشن بگیرد.

به گزارش خبرخودرو، حدود ۶ دهه از معرفی مینی اصلی گذشته است و این خودروساز با معرفی نسخه مخصوص ۶۰ سالگی این موقعیت را جشن می گیرد. این مدل جدید که در نسخه های سه و پنج در موجود است، الهام گرفته از پدربزرگ خود بوده و از طیفی از عناصر بدنه و کابین منحصر به فرد بهره می برد.

این خودرو دارای رنگ بدنه سبز مسابقه ای بریتانیایی است اما چهار گزینه دیگر نیز برای آن ارائه می شوند که شامل مشکی نیمه شب، خاکستری مهتابی، نقره ای و آبی است. صرف نظر از رنگ بدنه، تزئینات سفید و مشکی نیز برای سقف و آینه های این خودرو ارائه می شود.

مجموعه ای از رینگ های آلیاژی ۱۷ اینچی که طراحی شده اند تا مینی اصلی را یادآوری کنند، به همراه نوارهای روی کاپوت، ظاهر سبک قدیمی این خودرو را کامل می کنند. نشان ۶۰ سالگی روی نوارها، لچکی ها و رکاب های در این خودرو نیز یک ویژگی جذاب است.

این خودرو به صورت استاندارد با بسته ارتقایی ۶۰ Years Chilli ارائه می شود که شامل چراغ های جلوی LED، چراغ های مه شکن LED، چراغ های راهنمای سفید و جزئیات Union Jack در چراغ های عقب است. و در نهایت، بازتاب لوگویLED در این خودرو، نماد ۶۰ سالگی را روی زمین منعکس می کند.

در کابین این خودرو نیز همین لوگوی مخصوص روی پشتی های سر، تریم داشبورد و فرمان تعبیه شده است. صندلی های این خودرو چرمی بوده و رنگ مخصوص شاه بلوطی تیره دارند.

جوابی بنویسید