خانه / علم و فناوری / خودرو / مک لارن ۹۰۰ اسبی
مک لارن ۹۰۰ اسبی

مک لارن ۹۰۰ اسبی

مک لارن ۹۰۰ اسبی

چه خودرویی سریع‌تر از مک لارن ۷۲۰S است؟! بله یک ۷۲۰S تیون شده! 

نسخه کارخانه‌ای این سوپر اسپورت با پیشرانه‌ی ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو که قدرت ۷۲۰ اسب بخاری دارد عرضه می‌شود اما همه‌ی ما می‌دانیم که برخی خریداران با این میزان قدرت راضی نمی‌شوند. یکی از این مالکان که در آمریکا زندگی می‌کند اقدام به تیونینگ ۷۲۰S خود کرده و نتیجه‌ی به دست آمده نیز طبق انتظارات دیوانه‌وار است.

 چاقویی که برنده‌تر شد؛ مک لارن 720S نهصد اسبی

مک لارن می‌گوید ۷۲۰S در حالت استاندارد می‌تواند مسافت ۴۰۰ متر را در ۱۰٫۳ ثانیه طی کند؛ اما بسیاری از مالکان توانسته‌اند با نسخه استوک این خودرو به زمان‌های زیر ۱۰ ثانیه هم دست یابند. چند ماه پیش یکی از رانندگان توانسته بود زمان قابل‌توجه ۹٫۷ ثانیه را برای ۷۲۰S ثبت کند.

 چاقویی که برنده‌تر شد؛ مک لارن 720S نهصد اسبی

اما این ۷۲۰S نه‌صد اسب بخاری در خط درگ توانسته مسافت ۴۰۰ متر را با زمان ۹٫۶۱۴ ثانیه و با سرعت ۲۳۲٫۴۳ کیلومتر در ساعت طی کند. درست چند دقیقه بعدتر هم رکورد تقریباً نزدیک ۹٫۶۳۴ ثانیه‌ای و سرعت ۲۳۲٫۱۳ کیلومتر در ساعت ثبت می‌شود که نشان‌دهنده‌ی میزان سرعت و شتاب فوق‌العاده‌ی این سوپر اسپورت بریتانیایی است. 

اگرچه چند ماهی است که از رونمایی این خودرو می‌گذرد اما ۷۲۰S همچنان به خبرسازی در رسانه‌های خودرویی دنیا ادامه می‌دهد. آیا در آینده خبرهای بیشتر و هیجان‌انگیزتری از ۷۲۰S خواهیم شنید؟!

 چاقویی که برنده‌تر شد؛ مک لارن 720S نهصد اسبی

منبع: پدال

جوابی بنویسید