خانه / علم و فناوری / خودرو / مک لارن سرانجام از Speedtail رونمایی کرد
مک لارن سرانجام از Speedtail رونمایی کرد

مک لارن سرانجام از Speedtail رونمایی کرد

گروه بین الملل: مک لارن Speedtail سرانجام رونمایی شد و سریع ترین و قدرتمندترین خودروی جاده ای مک لارن تاکنون را رقم زد.

به گزارش خبرخودرو، Speedtail دارای قدرت ۱۰۳۶ اسب بخار از نیرومحرکه هیبریدی- بنزینی خود است که برای شتاب صفر تا دویست ۱۲٫۸ ثانیه مناسب است. بیشینه سرعت این خودرو نیز ۲۵۰ مایل بر ساعت اعلام شده است. این خودرو بر أساس شاسی های فیبر کربنی Monocage مک لارن ساخته شده و از سیستم تعلیق اکتیو، بدنه فیبر کربنی و روکش رینگ های فیبر کربنی بهره می برد. این خودرو هم چنین دارای سیستمی به نام Velocity Active Chassis Control است که می تواند در صورت نیاز ارتفاع خودرو را ۱٫۴ اینچ کاهش دهد.

کابین Speedtail ساختار سه سرنشین شبیه به مک لارن F1 دارای و از صندلی راننده در مرکز و در صندلی سرنشین بهره می برد. چرم با کیفیت و ضخیم اسکاندیناوی روس صندلی ها، داشبورد، درها و دیگر قسمت های کابین این خودرو به کار رفته در حالی که مشتریانی می توانند طرح دوخت های منحصر به فرد و دوخت های به رنگ متضاد را نیز برای آن سفارش دهند. داشبوردی تمام دیجیتال به همراه دو نمایشگر مستقل در نزدیکی ستون های A در این خودرو تعبیه شده که به همراه دو دوربین دید پشت جایگزین آینه های سنتی شده اند.

مک لارن Speedtail با قیمت ۱٫۷۵ میلیون پوند به فروش خواهد رسید. تنها ۱۰۶ دستگاه از این خودرو ساخته خواهد شد که همگی پیش فروش شده اند. تحویل اولین سری از این خودرو از سال ۲۰۲۰ آغاز می شود.

مک لارن سرانجام از Speedtail رونمایی کرد

جوابی بنویسید