خانه / علم و فناوری / خودرو / معرفی کادیلاک اسکالاده مدل ۲۰۲۱: سرآمد شاسی بلندهای آمریکایی
معرفی کادیلاک اسکالاده مدل ۲۰۲۱: سرآمد شاسی بلندهای آمریکایی

معرفی کادیلاک اسکالاده مدل ۲۰۲۱: سرآمد شاسی بلندهای آمریکایی

کادیلاک اسکالاده مدل ۲۰۲۱ به تازگی معرفی شده است.

 این شاسی بلند لوکس بزرگ طی مراسمی در لس آنجلس رونمایی شد و دارای اصلاحاتی کلی در ظاهر و شاسی های جدید است که با سیستم تعلیق عقب مستقل کامل می شود.

 زیر بدنه اسکالاده جدید نسخه ای از پلتفرم جنرال موتورز که در شورلت تاهوئی و GMC یوکون رونمایی شده بود، به کار خواهد رفت.

 این خودرو علاوه بر سیستم تعلیق عقب مستقل با دمپرهای قابل تنظیم و سیستم تعلیق هوای کاملا قابل تنظیم ارائه می شود.

 خریداران این خودرو هم چنین آپشن افزایش ارتفاع سواری این خودرو برای ایجاد حس آفرود را دارند. هم چنین دیفرانسیل لغزش محدود کنترل الکترونیکی به عنوان آپشن برای این خودرو ارائه می شود.

 Cadillac-Escalade-2021-1280-07.jpg
نیروی این خودرو از موتور ۶٫۲ لیتری V8 با قدرت ۳۱۳ کیلووات و گشتاور ۶۲۳ نیوتون متر و یا ۳٫۰ لیتری توربو دیزل شش خطی با قدرت ۲۰۷ کیلووات و گشتاور ۶۲۳ نیوتون متر ارائه می شود. هر دوی این موتورها به گیربکس اتوماتیک ۱۰ سرعته متصل می شوند.

 اولین بار است که یک موتور توربو دیزل برای اسکالاده ارائه می شود.

 کادیلاک رویکرد جدیدی در زمینه تکنولوژی کابین این کراس اوور پرچم دار خود دارد. راننده این خودرو با پانل تجهیزات دیجیتال ۱۴٫۲ اینچی رو به رو می رشود که با پانل کنترل ۷٫۲اینچی در سمت چپ تجهیزات و نمایشگر سرگرمی اطلاعاتی ۱۴٫۲ اینچی در سمت راست تزئین شده است.

 Cadillac-Escalade-2021-1280-0f.jpg

 هر سه نمایشگر این خودرو OLED هستند که به گفته کادیلاک نیاز به سایبان برای پانل تجهیزات را از بین می برند. این تکنولوژی در تمام مدل های این خودرو ارائه می شود اگرچه آپشن هایی نیز برای آن وجود دارد که شامل سیستم ناوبری واقعیت افزوده نیز می شود.

 یک سیستم صوتی ۳۶ بلندگو در این خودرو موجود است در حالی که به گفته کادیلاک، میکروفون ها و بلندگوهای کوچکی طراحی شده اند تا مکالمه بین راننده و سرنشینان عقب راحت تر انجام پذیرد.

 یک سیستم سرگرمی اطلاعاتی برای صندلی های عقب این خودرو نیز تعبیه شده که شامل دو نمایشگر لمسی ۱۲٫۶ اینچی با قابلیت اجرای بازی، موسیقی و فیلم از طریق پورت های HDMI و USB است.

 راننده این خودرو می تواند از جدیدترین سیستم کروز نیمه خودران سوپر کروز کادیلاک استفاده کند.

 Cadillac-Escalade-2021-1280-3e.jpg

 Cadillac-Escalade-2021-1280-3c.jpg

 Cadillac-Escalade-2021-1280-35.jpg

منبع: خبر خودرو

جوابی بنویسید