خانه / سبک زندگی / دکوراسیون / مبلمان رنگی، خانه ای با طعم آبنبات بچینید!
مبلمان رنگی، خانه ای با طعم آبنبات بچینید!

مبلمان رنگی، خانه ای با طعم آبنبات بچینید!

مبلمان رنگی، خانه ای با طعم آبنبات بچینید!

افراد بسیاری هستند که علاقه ای به استفاده از حجم زیاد رنگ در خانه ندارند.این وسایل و مبلمان رنگی به شما اجازه می دهد تا با پرداخت هزینه ای کم رنگ را وارد منزل تان کنید . نقش مهم آن ها در خانه تعادل بخشیدن به میزان رنگ های ترکیبی در خانه است همان طور که شما همراهان همیشگی ما هم میدانید یک ترکیب رنگی ناقص برای خانه اصلا خوب نیست! اگر شما هم از این مشکل در خانه رنج می برید بهتر است تا انتها این مطلب را بخوانید و با نقش مبلمان رنگی در خانه آشنا شوید.

مبلمان رنگی

مبلمان رنگی

دکوراسیون سیاه و سفید، کمی کنتراست اضافه کنید!

سفید و سیاه ! عجب ترکیب رنگ جسورانه ای است. اگر از این ترکیب رنگ برای منزل تان استفاده کرده اید می توانم حدس بزنم که شما بسیار شیک پسند هستید. گاهی رنگ ها هرچند هم با یکدیگر متضاد باشند از نظر بصری نرم و یکنواخت می شوند پس اضافه کردن کمی کنتراست بیش تر برای شما ضروری است.

دکوراسیون سنتی

اگر دکوراسیون شما سنتی است به شما اضافه کردن کمی رنگ قرمز و اگر مدرن دوست دارید کمی زرد یا سبز و در نهایت اگر دوست دارید منزل تان کمی شیرین تر به نظر بیاید بهتر است کمی صورتی به آن اضافه کنید. با اضافه کردن یک رنگ متضاد به دکوراسیون سیاه و سفید تان از طریق مبلمان و لوازم جانبی دیگر، شما می توانید احساس آن فضا را به طور کامل تغییر دهید.

مبلمان رنگی

ترکیب رنگ برای منزل

دکوراسیون فیروزه ای ، فقط کمی شادی نیاز دارید!

ترکیب فیروزه ای با طلایی یک ترکیب درباری است که شیفتگان بسیاری دارد. دکوراسیون شما در حال حاضر خوب است اما مسئله عالی بودن است نه خوب بودن! قطعا نمی خواهید کل روز را با لباس رسمی در منزل سپری کنید پس از شما خواهش می کنم کمی رنگ نارنجی اضافه کنید با این رنگ زندگیتان شاد تر می شود. کوسن های نارنجی باعث می شوند بتوانید روی مبلمان تان کمی لم بدهید و یک قالیچه نارنجی زیر پاهایتان شما را پا برهنه راه رفتن در منزل تان دعوت می کند. این کارهای کوچک یعنی کمی خوش گذرانی!

مبلمان رنگی

رنگ نارنجی اضافه کنید

 دکوراسیون سفید و خاکستری

عدم تعادل رنگ ها معمولا در خانه هایی با دکوراسیون سفید و خاکستری اتفاق می افتد. صاحبان خانه های سفید و خاکستری برای اینکه رنگ را وارد منزلشان کنند یک تابلو هنری با رنگ های شاد به دیوار نشیمنشان نصب می کنند و کارشان تمام می شود، تمام! بهتر است بدانید برای اینکه به دکوراسیون خنثی خود جان ببخشید آویزان کردن یک تابلو نقاشی کافی نیست و باید وسایل جانبی به یکی از رنگ های تابلو هنری تهیه کنید.

چشم هایتان را به اطراف حرکت دهید!

وقتی چشمتان به تابلو نقاشی می رسد متوقف نمی شود و به دنبال این رنگ می رود و تمام منزل شما دیده می شود. به تصویر زیر نگاه کنید، رنگ نارنجی درون تابلو هنری را انتخاب کرده و ظرف میوه و میز قهوه خوری را تهیه کرده است. در این تصویر تمام رنگ ها سر جای خودشان قرار دارند و در کنار هم زیبایی را به نمایش گذاشته اند مانند همان تابلو هنری روی دیوار!

مبلمان رنگی

مبلمان رنگی ؛ تمام رنگ ها سر جای خودشان قرار دارند

آشپزخانه سفید، این صندلی های رنگی شگفت انگیز هستند!

اکثر آشپزخانه ها این روزها با کابینت های سفید دکور می شوند. فارغ از سبک کابینت ها سفید یک دست روح را از فضا می گیرد. بله می دانم که شما برای خارج شدن از یکنواختی از کمی رنگ استفاده کرده اید مثلا ممکن است دسته های کابینت هایتان را مشکی انتخاب کرده باشید یا از چوب طبیعی برای روی کابینت هایتان استفاده کرده اید، اما باز هم کافی نیست! برای ایجاد صمیمیت بیش تر در فضای آشپزخانه چرا از صندلی های رنگی استفاده نمی کنید؟ این صندلی ها به تنهایی به فضای شما قدرت می بخشند تا اعضای خانواده تان را بیشتر دور هم جمع کنند.

مبلمان رنگی

آشپزخانه سفید و این صندلی های رنگی شگفت انگیز

منبع :

چیدانه 

جوابی بنویسید