خانه / علم و فناوری / خودرو / معرفی مشخصات نیسان GT-R مدل ۲۰۲۰ + قیمت
معرفی مشخصات نیسان GT-R مدل ۲۰۲۰ + قیمت

معرفی مشخصات نیسان GT-R مدل ۲۰۲۰ + قیمت

قیمت نیسان GT-R پریمیوم ۲۰۲۰ از ۱۱۵۲۳۵ دلار آغاز می‌شود. این در حالی است که گودزیلای سال پیش قیمت پایه‌ی ۱۱۲۲۳۵ دلاری داشت. نیسان همچنین قیمت مدل پیور را نیز تغییر داده است.

مدل پایه‌ی GT-R پریمیوم ۲۰۲۰ از برخی تغییرات همچون توربوشارژ اصلاح شده، خروجی‌های اگزوز متفاوت و رینگ‌های ۲۰ اینچی جدید سود می‌برد. قدرت این خودرو همان ۵۶۵ اسب بخار و گشتاور آن همان ۶۳۳ نیوتون متر باقی مانده است. در داخل کابین نیز پوشش چرم دست‌دوز با رنگ خاکستری به چشم می‌خورد.

2.jpg
مدل گرامیداشت ۵۰ سالگی گودزیلا نیز عرضه می‌شود که قیمت ۱۲۳۷۳۵ دلاری داشته که نشان از اختلاف قیمت ۸۵۰۰ دلاری نسبت به مدل پریمیوم می‌دهد. خریداران می‌توانند سه رنگ متمایز را برای این خودرو انتخاب کنند که نیم‌نگاهی به تاریخچه‌ی مسابقات GT-R در ژاپن داشته است. رنگ آبی توسط فرایند چهار پوششی تولید شده و نوارهای سفید نیز تضاد جذابی ایجاد کرده‌اند. همچنین رنگ بدنه‌ی سفید با نوارهای قرمز نیز در دسترس هستند. نهایتاً هم ترکیب رنگ نقره‌ای با نوارهای سفید قابل انتخاب است. داخل کابین نیز پوشش چرم خاکستری منحصربه‌فرد دیده می‌شود.

3.jpg
مدل GT-R تراک ادیشن ۲۰۲۰ نیز قیمت ۱۴۷۲۳۵ دلاری دارد که در مقایسه با مدل سال ۲۰۱۹ که قیمت ۱۳۰۲۳۵ دلاری داشت افزایش قیمت قابل‌توجهی را نشان می‌دهد. البته مدل سال ۲۰۲۰ این خودرو هم‌اکنون از پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۳٫۸ لیتری توئین توربو با قدرت ۶۰۰ اسب بخاری و گشتاور ۶۵۲ نیوتون متری استفاده می‌کند.

4.jpg
نهایتاً به گودزیلای نیسمو می‌رسیم که قیمت ۲۱۲۴۳۵ دلاری دارد. مدل سال ۲۰۱۹ این خودرو با بهای ۱۷۷۲۳۵ دلاری عرضه می‌شود. این خودرو هم‌اکنون از همان توربوشارژرهای مدل مسابقه‌ای کلاس GT3 استفاده می‌کند. قدرت خودرو بدون تغییر در حد ۶۰۰ اسب بخار باقی مانده اما نیسان ادعا می‌کند پاسخ شتاب گیری خودرو ۲۰ درصد بهبود یافته است. از دیگر اصلاحات این خودرو می‌توان به گیربکس بهبود یافته و استفاده از چندین قطعه‌ی سبک‌وزن‌تر اشاره کرد.

5.jpg
نیسان هنوز روی نسل بعدی GT-R مطالعه می‌کند اما مشخص نیست که نسل جدید این خودرو چه زمانی تولید شود. این برند در حال گفت‌وگو با مشتریان برای توجه به نیازهای آن‌ها بوده و اکثر خریداران نیز اعلام کرده‌اند علاقه‌ای به گودزیلای هیبریدی ندارند.

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

منبع: پدال

جوابی بنویسید