خانه / علم و فناوری / خودرو / اعلام قیمت و مشخصات رنو آرکانا مدل ۲۰۲۰
اعلام قیمت و مشخصات رنو آرکانا مدل ۲۰۲۰

اعلام قیمت و مشخصات رنو آرکانا مدل ۲۰۲۰

رنو فروش شاسی‌بلند کوپه‌ی آرکانا در روسیه را آغاز کرده است. این خودرو حداقل در زمان فعلی فقط مختص این کشور خواهد بود.

آرکانا که از پنجم جولای قابل سفارش است قیمت پایه‌ی ۱۰۰۴۱۹۹۰ روبلی (حدود ۱۵۹۰۰ دلار) دارد. با این پول شاهد خودرویی خواهد بود که از پیشرانه‌ی ۱٫۶ لیتری ۱۱۴ اسب بخاری تنفس طبیعی استفاده کرده و قدرت خود را از طریق گیربکس ۵ سرعته دستی به چرخه‌ای جلو منتقل می‌کند.

از جمله تجهیزات استاندارد آرکانا می‌توان به چراغ‌های LED، رینگ‌های ۱۷ اینچی، سیستم صوتی رادیو کانکت، بلوتوث، شیشه‌های برقی، سیستم تهویه مطبوع و ستون فرمان تلسکوپی اشاره کرد.

2.jpg
مشتریان می‌توانند پیشرانه‌ی جدیدتر TCe 150 را انتخاب کنند که از نوع ۱٫۳ لیتری توربو بوده و قدرت ۱۵۰ اسب بخاری دارد. این پیشرانه به گیربکس ایکس ترونیک CVT متصل شده است. قیمت آرکانای مجهز به این پیشرانه و گیربکس از ۱۲۲۹۹۹۰ روبل (۱۹۳۰۰ دلار) آغاز می‌شود. البته برای خرید مدل چهار چرخ محرک باید ۱۷۲۵ دلار دیگر هم بپردازید.

رنو آرکانا با سه سطح تجهیزات لایف، درایو و استایل عرضه می‌شود و البته یک نسخه‌ی سفارشی با نام وان هم در دسترس است. این مدل سفارشی از بیشترین تجهیزات سود برده و ۲۳۵۰۰ دلار قیمت دارد. این نسخه از همان پیشرانه‌ی ۱۵۰ اسبی و سیستم چهار چرخ محرک سود برده و سه حالت رانندگی اسپورت، اقتصادی و شخصی دارد.

 3.jpg

بسته به تریم انتخابی، از دیگر ویژگی‌های این خودرو می‌توان به صفحه‌نمایش ۸ اینچی، اپل کارپلی، اندروید اتو، سیستم صوتی Bose و نورپردازی کابین اشاره کرد. دوربین ۳۶۰ درجه، پایش نقاط کور و… نیز از جمله تجهیزات کمک‌راننده‌ی آرکانا هستند.

4.jpg

هفت‌ رنگ بدنه در دسترس هستند که دو رنگ قرمز و قهوه‌ای خاص مدل TCe 150 می‌باشند.

آرکانا که در تأسیسات رنو در مسکو تولید شده و به لطف ارتفاع زیاد از سطح زمین و سیستم تعلیق گیرا مناسب آب‌وهوای خاص روسیه می‌باشد.

 5.jpg

6.jpg

7.jpg

منبع: پدال

جوابی بنویسید