خانه / علم و فناوری / خودرو / فورد موستانگ اکوبوست مدل ۲۰۱۹
فورد موستانگ اکوبوست مدل ۲۰۱۹

فورد موستانگ اکوبوست مدل ۲۰۱۹

فورد موستانگ اکوبوست مدل ۲۰۱۹

گروه بین الملل: فورد استرالیا قیمت و جزئیات موستانگ اکوبوست ۲۰۱۹ را اعلام کرده است که به مدل های GT مجهز به موتور V8 می پیوندد که اوایل سال جاری روانه نمایندگی های فروش شدند.

به گزارش خبرخودرو، مدل ۲۰۱۹ این خودرو که ۴۹۹۹۰ دلار برای اکوبوست فستبک دستی قیمت گذاری شده ۴ هزار دلار گران تر از مدل قبلی خود است و در عین حال از تجهیزات استاندارد بیش تری نیز بهره می برد.

ویژگی های قابل توجه در این خودرو شامل پانل تجهیزات دیجیتال ۱۲٫۴ اینچی، مواد با کیفیت تر به کر رفته در کابین، سیستم صوتی ۱۲ بلندگوی ۱۰۰۰ وات B&O Play، چراغ های جلوی فول LED، لامپ ها و چراغ های عقب دید در روز، رینگ های آلیاژی مشکی ۱۹ اینچی، ترمزهای برمبو و سیستم اگزوز اکتیو با لوله اگزوز چهارقلو شبیه به GT موتور V8است.

فورد موستانگ اکوبوست ۲۰۱۹ از ترمز اضطراری خودکار با شناسایی عابرپیاده، کروز کنترل، هشدار تغییر مسیر و کمک ثبات در مسیر به همراه نور بالای خودکار بهره می برد. سیستم سرگرمی Sync 3 ۸ اینچی با ناوبری ماهواره ای، اپل کارپلی و اندروید اتو نیز برای این خودرو ارائه می شود.

این مدل اکوبوست از نسخه ای از موتور ۲٫۳ لیتری چهار سیلندر توربوی بنزینی به کار رفته در فوکوس RS بهره می برد. این موتور قدرت ۲۲۴ کیلووات و گشتاور ۴۴۱ نیوتون متر دارد.

نیروی این موتور از طریق گیربکس دستی شش سرعته به چرخ های عقب منتقل می شود در حالی که گیربکس اتوماتیک ۱۰ سرعته جدید نیز به عنوان آپشنی ۳ هزار دلاری برای آن ارائه می شود.

موستانگ اکوبوست به روز شده اکنون به فروش می رسد.

اطلاعات تکمیلی از فورد موستانگ اکوبوست مدل 2019

جوابی بنویسید