خانه / علم و فناوری / خودرو / ورود فراری F8 Tributo مدل ۲۰۲۰ به بازار استرالیا
ورود فراری F8 Tributo مدل ۲۰۲۰ به بازار استرالیا

ورود فراری F8 Tributo مدل ۲۰۲۰ به بازار استرالیا

جایگزین فراری برای ۴۸۸ GTB وارد استرالیا شد و طی مراسمی ویژه در سیدنی رونمایی شد.

 فراری F8 Tributo با قیمت ۴۸۴۸۸۸ دلار از اوایل سال ۲۰۲۰ وارد نمایندگی های فروش این بازار خواهد شد.

 F8 Tributo با تجهیز به موتور ۳٫۹ لیتری توربو V8 با قدرت ۵۳۰ کیلووات و گشتاور ۷۷۰ نیوتون متر قدرتمندترین فراری V8 است که تاکنون ساخته شده است.

 شتاب صفر تا صد این خودرو ۲٫۹ ثانیه و صفر تا ۲۰۰ آن تنها ۷٫۸ ثانیه است. بیشینه سرعت این خودرو نیز ۳۴۰ کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

  2020-Ferrari-F8-Tributo_3.jpg

 شکی نیست که F8 Tributo دارای عناصر ظاهری شبیه به ۴۸۸ است. البته این خودرو با سپرهای جلو و عقب تازه طراحی شده و کاپوتی تهاجمی با S-Duct به سبک پیستا، تهاجمی تر شده است.

 چراغ های جلوی جدید این خودرو به طور هوشمندانه ای با هواکش ها ادغام شده اند تا به خنک سازی ترمز کمک کنند در حالی که قسمت پشت آن طرفداران فراری را شاد خواهد کرد چرا که چراغ های عقب چهارگانه گرد afterburner-style مجدد در آن تعبیه شده اند. هم چنین شیشه عقب Lexan با بادگیرهایی به منظور کمک به حذف هوای گرم از اطراف موتور در این خودرو تعبیه شده است.

 در کابین این خودرو داشبورد بازطراحی شده دارای دریچه های هوای گرد جدید به همراه فرمانی کوچک تر است. سرنشینان این خودرو می توانند از نمایشگر لمسی ۷ اینچی استفاده کنند.

 هنوز مشخص نیست چه تعداد از F8 Tributo در استرالیا عرضه خواهد شد در حالی که مدیرعامل فراری در استرالیا، Herbert Appleroth اعلام کرده که تعداد آن کافی نیست.

 3.png

 2.jpg

منبع: خبر خودرو

جوابی بنویسید