خانه / علم و فناوری / دیجیتال / سامسونگ از کوچکترین تلویزیون ۸K خود با نمایشگر ۵۵ اینچ رونمایی کرد
سامسونگ از کوچکترین تلویزیون ۸K خود با نمایشگر ۵۵ اینچ رونمایی کرد

سامسونگ از کوچکترین تلویزیون ۸K خود با نمایشگر ۵۵ اینچ رونمایی کرد

سامسونگ در نمایشگاه IFA 219 از کوچکترین تلویزیون ۸K خود با نمایشگر ۵۵ اینچی و قیمت ۳۵۰۰ دلار رونمایی کرد.

کوچکترین تلویزیون ۸K سامسونگ Q900 نام گرفته و نمایشگر ۵۵ اینچی دارد. اگرچه تلویزیونی با این ابعاد را نمی توان کوچک به حساب آورد ولی نسبت به تلویزیونهای ۶۵، ۷۵، ۸۲، ۸۵ و ۹۵ اینچی QLED غول آسای همین سازنده، ابعاد کوچکی دارد.

تلویزیون 8K سامسونگ

این تلویزیون از پردازنده Quantum AI بهره مند بوده و پشتیبانی از استاندارد +HDR10 (بدون دالبی ویژن) و ۸K Upscaler برای تبدیل ویدیوهای ۴K به ۸K از ویژگی های اصلی آن هستند.

کوچکترین تلویزیون ۸K سامسونگ اصلا ارزان قیمت نیست و برچسب قیمت ۳۵۰۰ دلاری رو آن حک شده. البته در حال حاضر می توان با رفتن به سایت سامسونگ این تلویزیون را با هزار دلار تخفیف به قیمت ۲۵۰۰ دلار خریداری کرد.

سامسونگ قصد دارد با تولید تلویزیون های ۸K کوچک مصرف کنندگان را مجاب به خرید این تلویزیون ها کند.این شرکت استراتژی مشابهی را برای تلویزیون های ۴K انجام داد که بازخورد خوبی داشت و منجر شد تلویزیون های ۴K این شرکت فروش خوبی داشته باشند.

البته باید اضافه کرد خرید تلویزیون ۸K در این مقطع زمانی چندان منطقی به نظر نمی رسد چون هنوز تلویزیون های ۴K گران هستند و تازه در حال فراگیر شدن هستند. بهتر است به جای خریدن تلویزیون ۸K با این قیمت به فکر خرید بهترین تلویزیون ۴K بود.

جوابی بنویسید