خانه / علم و فناوری / خودرو / رونمایی از فیس لیفت سوزوکی ویتارا Brezza مدل ۲۰۲۰
رونمایی از فیس لیفت سوزوکی ویتارا Brezza مدل ۲۰۲۰

رونمایی از فیس لیفت سوزوکی ویتارا Brezza مدل ۲۰۲۰

سوزوکی ویتارا Brezza مدل ۲۰۲۰ به طور رسمی رونمایی شد.

 این مدل فیس لیفت در نمایشگاه خودروی دهلی ۲۰۲۰ به نمایش درآمده و به زودی به فروش خواهد رسید.

 ویتارا Brezza در فیس لیفت خود دارای به روز رسانی های ظاهری اندکی خواهد بود. در بدنه این خودرو به روز رسانی ها شامل جلوپنجره بالایی کرومی جدید، رکاب های زیرین مصنوعی نوین، جای جدید چراغ های مه شکن، سپرهای عضلانی تر، چراغ های جلوی LED، رینگ های آلیاژی دو رنگ ۱۶ اینچی و ترکیب چراغ های عقب ارتقا یافته با چراغ های راهنمای C شکل LED خواهد بود. دو گزینه رنگ جدید شامل آبی Torque و قرمز Sizzling نیز برای این خودرو ارائه می شود.

  New_Brezza_2.jpeg

 تغییرات در کابین این خودرو محدود خواهد بود. بارزترین به روز رسانی در این خودرو شامل معرفی سیستم سرگرمی اطلاعاتی با نمایشگر لمسی SmartPlay Studio است. طراحی کلی کابین این خودرو شبیه به مدل قلی آن استو چراغ های جلوی پروژکتوری LED دوگانه، فرمان روکش چرمی، آینه دید پشت با تنظیم خودکار، آینه های کناری تاشو و چراغ های عقب LED برخی هایلایت های تجهیزات در این خودرو هستند.

 زیر کاپوت این خودرو موتور D13A 1.3 لیتری دیزلی با یک نسخه K15B 1.5 لیتری بنزینی جایگزین شده است. برخلاف موتور قدیمی، این نسخه جدید سازگار با استانداردهای BS-VI است. هم چنین این خودرو نه تنها با گیربکس دستی پنج سرعته بلکه با نسخه اتوماتیک چهار سرعته نیز ارائه می شود.

 موتور بنزینی این خودرو می تواند با سیستم هیبریدی متعادل نیز همراه شود که البته تنها با گیربکس اتوماتیک ممکن خواهد بود. موتور دمش طبیعی چهار سیلندر این خودرو قدرت ۷۷ کیلووات و گشتاور ۱۳۸ نیوتون متر تولید می کند.

 سوزوکی ویتارا Brezza مدل ۲۰۲۰ با مدل هایی همچون هیوندای Venue، تاتا نکسون و ماهیندرا XUV300 رقابت می کند.

 BBZHTML.jpg

منبع: خبر خودرو

جوابی بنویسید