خانه / علم و فناوری / خودرو / رونمایی از ایسوزو D مکس مدل ۲۰۲۰
رونمایی از ایسوزو D مکس مدل ۲۰۲۰

رونمایی از ایسوزو D مکس مدل ۲۰۲۰

ایسوزو D مکس مدل ۲۰۲۰ به طور رسمی در تایلند معرفی شد.

 این خودرو مدلی کاملا اصلاح شده در بدنه و کابین محسوب شده و با مجموعه ای از اصلاحات فنی ارائه می شود که آن را مقرون به صرفه تر و ایمن تر کرده و تجربه سواری آن را نیز ارتقا می دهند.

 2.jpg

 3.jpg

 ایسوزو D مکس بسیار تهاجمی تر از قبل به نظر می رسد. قسمت جلوی این خودرو دارای جلوپنجره ای بزرگ تر است که بلندتر و وسیع تر است. این خودرو همچنان دارای دو بخش دندان شکل کرومی در جلوپنجره است که با چراغ های جلوی مشابه قبل با تکنولوژی بای LED و LEDهای دید در روز U شکل تزئین شده اند. چراغ های راهنما و مه شکن این خودرو زیر چراغ های جلو تعبیه شده اند. برخی از این به روز رسانی ها تنها برای نسخه ممتاز در نظر گرفته شده اند. در قسمت پشت این خودرو چراغ های عقب دو بخشی با لنزهای شفاف و لبه های LED تعبیه شده است. در مدل های ممتاز این خودرو، سپر عقب با بستر بار ادغام شده که طرحی ظریف تر و ساده تر ایجاد کرده است. رینگ های آلیاژی ۱۸ اینچی این خودرو نیز جدید هستند.

 4.jpg

 5.jpg

 تغییرات در بدنه این خودرو برجسته تر هستند. داشبورد معمولی مدل قبلی این خودرو با دکمه های کنترل هوای گرد، با ساختاری کاملا جدید جایگزین شده که از موادی با کیفیت تر بهره می برد. مشتریان اکنون می توانند نمایشگر لمسی سرگرمی اطلاعاتی ۹ اینچی با اپل کارپلی و اندروید اتو را برای این خودرو سفارش دهند. ویژگی های رفاهی اصلی در این خودرو شامل استارت از راه دور موتور و کنترل دمای خودکار دو محیطه است.

 7.jpg

 D مکس کاملا جدید از پلتفرم Dynamic Drive نوین ایسوزو بهره می برد. گزینه های موتور این خودرو شامل نسخه به روز شده RZ4E-TC 1.9 لیتری با قدرت ۱۵۰ اسب بخار و گشتاور ۳۵۰ نیوتون متر و ۴JJ3-TCX 3.0 لیتری چهار سیلندر توربو دیزل جدید با قدرت ۱۹۰ اسب بخار و گشتاور ۴۵۰ نیوتون متر است.

منبع: خبر خودرو

جوابی بنویسید