خانه / سبک زندگی / دکوراسیون / دکوراسیون کریسمسی برای استقبال از سال جدید
دکوراسیون کریسمسی برای استقبال از سال جدید

دکوراسیون کریسمسی برای استقبال از سال جدید

دکوراسیون کریسمسی برای استقبال از سال جدید

کریسمس و آغاز سال نو میلادی یکی از جشن های مهم و رنگارنگ است که در ایران هم به مناسبت این جشن در خانه ها یا مراکز خرید با تغییر دکوراسیون کریسمسی حس و حال این شادی را به همراه دارند. اولین چیزی که در این جشن به چشم می آید درخت کریسمس و تزئینات آن است. این درخت اغلب درخت سبز ، مانند کاج است که امروزه درخت مصنوعی را به جای درخت های طبیعی استفاده می کنند و در همه جای دنیا طرفداران زیادی دارد. هم چنین در بالای درخت کریسمس فرشته کوچکی یا ستاره قرار می دهند که میزبانی فرشته از این جشن را نشان می دهد.

اولین چیزی که با نام کریسمس و جشن های آن در ذهنمان یادآور می شود هدایای بی نظیر در دستان بابانوئل است که همه ی آن ها را به همراه درخت کریسمسی روی ارابه ای قرا داده و قبل از شروع جشن هدیه ها را به دست صاحبانش می رساند.

دکوراسیون کریسمسی

جشنی که به مناسبت آغاز سال نو میلادی گرفته می شود به اندازه جشن نوروز ایرانیان پرزرق و برق و شگفت انگیز می باشد و همه از مدت ها قبل در تدارک دکوراسیون خانه هایشان برای استقبال از کریسمس هستند.
یکی از سخت ترین کارهایی که در این ایام انجام می شود تزئین درخت کریسمس است. نیاز به زمان و حال وحوصله زیادی دارد و باید چند ساعتی برای آن وقت بگذارید و با دقت بالایی درخت کریسمس زیبا و متفاوتی دیزاین کنید.
شما می توانید برای تنوع بیش تر روی درخت خود برف مصنوعی بپاشید که دکوراسیونی با زمینه زمستانی است و می توانید بعد از جشن کریسمس آن را برای مدتی نگه دارید و یک جشن جذاب و به یادماندنی برای خود و اطرافیانتان رقم بزنید.

در عکس های زیر شما را با چندین چیدمان زیبا آشنا می کنیم.

دکور پنجره

دکور پنجره

ستاره های نورانی

ستاره های نورانی

گلوله های زیبا

گلوله های زیبا

آویز برفی

آویز برفی

کاج

کاج

گلدان های آویز

گلدان های آویز

منبع:

تزئین 

جوابی بنویسید