خانه / علم و فناوری / خودرو / با دومین مدل GT کیا آشنا شوید
با دومین مدل GT کیا آشنا شوید

با دومین مدل GT کیا آشنا شوید

گروه بین الملل: کیا Forte GT مدل ۲۰۲۰ در نمایشگاه سما در لاس وگاس رونمایی شد.

به گزارش خبرخودرو، کیا Forte پس از استینگر GT، دومین خودرو در خط تولید این خودروساز کره ای است که نسخه GTدارد. نسخه های GT کیا، مدل هایی ممتاز هستند که بر ویژگی های لوکس و دینامیک سواری اسپرت متمرکز هستند.

Forte GT از موتور ۱٫۶ لیتری توربوشارژ چهار سیلندر با قدرت ۲۰۱ اسب بخار (۵۴ اسب بخار بیش تر از Forte استاندارد) و گشتاور ۱۹۵ فوت پوند بهره می برد.

از دیگر ویژگی های این خودرو می توان به سیستم تعلیق جلو و عقب مستقل، اگزوز تیون شده اسپرت، تایرهای عملکرد بالای ۱۸ اینچی، فرمان تخت روکش چرمی، پدال های اسپرت آلیاژی، رینگ های جدید دو رنگ، ترمزهای بزرگ تر، چراغ های جلوی LED، چراغ های مه شکن پروژکتوری، اسپویلر عقب و دیگر عناصر منحصر به فرد اشاره کرد. خریداران می توانند گیربکس دستی شش سرعته یا اتوماتیک دو کلاجه هفت سرعته و صندلی های اسپرت با دوخت متضاد را برای این خودرو انتخاب کنند.

مدل های GT به صورت استاندارد با مجموعه تجهیزات ایمنی و کمک راننده کیا از جمله هشدار برخورد جلو و کمک پیش گیری از تصادف، هشدار تغییر مسیر و کمک ثبات در مسیر عرضه می شوند. مانیتور نقاط کور، کمک تغییر مسیر و هشدار ترافیک پشت نیز در بسته ارتقایی GT1 ارائه می شوند در حالی که GT2 از کروز کنترل بهره می برد.

کیا Forte GT مدل ۲۰۲۰ از تابستان سال آینده در نسخه های GT1 و GT2 عرضه خواهد شد.

جوابی بنویسید