خانه / علم و فناوری / خودرو / بی ام و X8 ساخته می شود
بی ام و X8 ساخته می شود

بی ام و X8 ساخته می شود

بی ام و هفت مدل در سری X شاسی بلندهای خود دارد که از X1 تا X7 نام گذاری شده اند اما همه چیز به همین جا ختم نمی شود.

به گزارش خبرخودرو، گفته می شود مقامات این خودروساز در مونیخ به یک بی ام و X8 گران تر فکر می کنند که می تواندX7 را به عنوان شاسی بلندی لوکس تر عقب براند.

بی ام و X8 قبلا به عنوان نسخه ای کوپه کراس اوور از بی ام و X7 تصور می شد که ماه گذشته در نمایشگاه خودروی لس آنجلس رونمایی شد. منابعی نامشخص اعلام کرده اند که این مدل هنوز در مرحله مذاکره است. جالب است که X8نسخه ای مجلل تر از X7 کوپه شکل خواهد بود.

بی ام و X8 مشتریانی را هدف می گیرد که در پی یک شاسی بلند بزرگ چهار سرنشین فاخرتر هستند که به اندازه رولز رویس کولینان گران نباشد. می توان انتظار داشت یک کنسول وسط عقب ثابت بخشی از صندلی های این خودرو را تشکیل دهد و دارای مجموعه ای از ویژگی ها رفاهی مازاد برای سرنشینان باشد.

بی ام و X8 دارای خط سقفی متفاوت از بی ام و X7 خواهد بود که البته لزوما به سبک کوپه نیست. در واقع، گمان نمی رود این خودرو همتایی بزرگ تر برای X6 باشد که بازار شاسی بلند کوپه های لوکس را ایجاد کرد.

هیچ خبری از جزئیات این خودرو در دست نیست اما گمان می رود بی ام و حداقل آپشن هایی ممتاز را برای آن ارائه دهد. احتمالا همه موتورهای این خودرو با گیربکس هشت سرعته Steptronic عرضه می شوند.

بی ام و X8 ساخته می شود

بی ام و احتمالا X8 را زمانی در سال ۲۰۱۹ به عنوان یک کانسپت معرفی خواهد کرد در حالی که آن را در سال ۲۰۲۰ به فروش می رساند.

جوابی بنویسید