خانه / علم و فناوری / خودرو / به روز رسانی نیسان پسفایندر برای ۲۰۱۹
به روز رسانی نیسان پسفایندر برای ۲۰۱۹

به روز رسانی نیسان پسفایندر برای ۲۰۱۹

نیسان استرالیا به روز رسانی های پسفایندر ۲۰۱۹ را اعلام کرد که شامل ارتقای سطح تجهیزات و نسخه ای نوین نیز می شود.

مدل پایه پسفایندر ST که ۴۳۳۹۰ دلار قیمت گذاری شده، ۱۴۰۰ دلار گران تر از قبل است اگرچه اکنون به ترمز اضطراری خودکار با هشدار برخورد جلو، مانیتور نقاط کور با هشدار ترافیک پشت و کروز کنترل ارائه می شود. یک USB-C نیز اکنون در صندلی های ردیف دوم این خودرو ارائه می شود.

فاصله بین مدل های ST و ST-L این خودرو را اکنون مدل جدید ST+ پر می کند که ۴۴۹۵۰ دلار قیمت داشته و لیست تجهیزات آن با سیستم دوربین دید محیطی ۳۶۰ درجه نیسان با شناسایی مانع متحرک به همراه ناوبری ماهواره ای برای سیستم سرگرمی اطلاعاتی با نمایشگر لمسی، کامل می شود.

2.jpg

مدل متوسط ST-L این خودرو با قیمت ۵۴۸۹۰ دلار نیز برای مدل ۲۰۱۹ دارای سطح تجهیزات ارتقا یافته اشت و از چراغ های جلوی LED با تنظیم خودکار بهره می برد در حالی که Ti پرچم دار با قیمت ۶۲۸۹۰ دلار اکنون به صندلی های عقب گرم شونده و سیستم هشدار در عقب جدید نیز مجهز می شود.

زمانی که این خودرو خاموش می شود، یک پیغام هشدار روی نمایشگر اطلاعاتی راننده یادآور می شود که صندلی های عقب چک شوند.

اگر راننده از خودرو خارج شده و یا آن را بدون باز کردن در عقب قفل کند، بوق به صدا در می آید و نمایشگر راننده نیز بار دیگر پیام هشدار می دهد.

خط تولید پسفایندر همچون قبل با موتور ۳٫۵ لیتری V6 بنزینی با قدرت ۲۰۲ کیلووات و گشتاور ۳۴۰ نیوتون متر یا ۲٫۵ لیتری سوپرشارژ بنزینی برقی هیبریدی با قدرت ۱۸۸ کیلووات و گشتاور ۳۳۰ نیوتون متر ارائه می شود.

3.jpg

منبع: خبر خودرو

جوابی بنویسید