خانه / سبک زندگی / دکوراسیون / با دکوراسیون یلدایی به استقبال شب یلدا بروید!
با دکوراسیون یلدایی به استقبال شب یلدا بروید!

با دکوراسیون یلدایی به استقبال شب یلدا بروید!

با دکوراسیون یلدایی به استقبال شب یلدا بروید!

از ورودی خانه ی خود شروع کنید! یک حلقه ی گل زیبا می تواند خوش آمد گویی خوبی برای مهمانان شما باشد، اما تم آن را از گل به انار و میوه های کاج تغییر دهید، به سادگی می توانید این حلقه را خودتان بسازید.دست به کار شوید و یکی از آن ها را برای درب ورودی تان بسازید و خانواده ی خود را شگفت زده کنید.

شب یلدا

دکوراسیون یلدایی

ظروف قدیمی

ظروف قدیمی خودتان را از گنجه ها بیرون بیاورید، وقتی صحبت از سنت کهن ایرانی، شب یلدا می شود پس باید تم و حال و هوای اصیل ایرانی هم داشته باشیم، نیاز نیست به بازار بروید و یکی از آنها را تهیه کنید، کافی است کمی در کمد و کابینت های خود جست و جو کنید.دست کم یک عنصر با تم ایرانی پیدا می کنید که فضای شما را دگرگون می کند.

شب یلدا

ظروف قدیمی

رو میزی

یک رو میزی بی نظیر با تم ترمه و یا حتی کوسن هایی مزین شده به نقوش ایرانی می تواند میز شما را دگرگون کند، کمی خلاق تر باشید، اگر دست به دوخت و دوز تان خوب است یکی از آنها را خودتان بسازید، از نقش های بی نظیر میوه های شب یلدا ایده بگیرید و پارچه های بی استفاده یک رو میزی بی نظیر برای میز غذا خوری خود بسازید.

شب یلدا

رو میزی

شمع و جا شمعی

جادوی شمع ها را این روزها بیشتر به کار بگیرید، جا شمعی های خود را با میوه های کاج و برگ های پاییزی تزیین کنید، خشکبار و حتی حبوبات هم می تواند ایده ی خوبی برای تزیین جا شمعی های شما باشد کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید و معجزه ی شمع ها را در فضای خانه ی بیاورید، شمع ها هر کجا که باشند معجزه همان جا رخ می دهد. امتحان کنید حتما لذت خواهید برد.

شب یلدا

شمع

شب یلدا

جا شمعی

لوازم دکوری

لوازم دکوری با تم یلدا تهیه کنید، یکی از عناصر یلدا که همیشه چشم نواز است انار است، نیازی نیست بازار را برای خرید این دکور های کوچک زیر و رو کنید، ما همیشه برای شما ایده های مقرون به صرفه ای داریم، به سادگی چند انار کوچک خشک شده را با اسپری رنگ، رنگ کنید و بگذارید خشک شوند و در ظرف های بلوری بریزد و بگذارید کنار میز تان و از زیبایی آن در فضای داخلی خود لذت برید.

شب یلدا

لوازم دکوری

تزیین دیوار

دیوار هایتان را یلدایی تزیین کنید! یک ایده ی دیگر تزیین دیوار های ساده با همان عناصر بی نظیر شب یلدا ست، درست است که یلدا فقط به انارش نیست اما برای دکوراسیون یلدایی تزیین انار بهترین گزینه است، انار های کوچک را جمع کنید و بگذارید خشک شوند برای براق کردن آنها می توانید از یک رزین کمک بگیرید، و برای داشتن یک ترکیب رنگ بی نظیر می توانید برگ های پهن را جمع کنید و روی آنها رنگ طلایی بزنید و برگ ها و انار ها را مثل خوشه ی انگور بهم بچسبانید و دیوار های ساده ی خودتان را تزیین کنید .

شب یلدا

تزیین دیوار

تابلو و تایپوگرافی

تابلوها و تایپوگرافی های بی نظیر شب یلدایی هم می تواند راه خوبی برای استقبال از این شب دوست داشتنی باشند، این تابلوها می تواند هنر دست خودتان یا فرزندان دوست داشتنی شما باشد، روش کلاژ یا همان تکه چسبانی هم روش بی نظیری برای ساخت یک تابلوی بی نظیر یلدایی است.که می تواند به خوبی فضای شما را تزیین کند.

شب یلدا

شب یلدا

منبع:

چیدانه  

جوابی بنویسید