خانه / سبک زندگی / دکوراسیون / ایده هایی برای استفاده از تخته سیاه در دکور
ایده هایی برای استفاده از تخته سیاه در دکور

ایده هایی برای استفاده از تخته سیاه در دکور

ایده هایی برای استفاده از تخته سیاه در دکور

تخته سیاه این روزها کاملا محبوب شده است. زیرا این ایده و استفاده از آن کاملا خلاقانه و به صرفه است و هم چنین می تواند جایی باشد تا کودکان بر روی آن نقاشی کنند و دیگر ترسی از خراب شدن دیوارهای منزل توسط کودکان نخواهد بود. شما دوست دارید از این ایده استفاده کنید ولی ایده های الهام بخشی را تا الان مشاهده نکرده اید ؟ مشکلی نیست. چون امروز در دکوراتور قصد داریم ایده هایی در این زمینه را به شما معرفی کنیم و امیدواریم که مورد پسند شما عزیزان واقع گردد.

تخته سیاه در آشپزخانه

یکی از راه های یادآوری خرید وسایل و اقلام مورد نیاز ، یادداشت دستور غذاهای عالی ، تزئین با نقاشی های خلاقانه ، یادداشت پیغامی برای اعضای خانواده استفاده از یک تخته سیاه در آشپزخانه می باشد. اگر از یک دیوار بزرگ در آشپزخانه برای تبدیل آن به یک تخته سیاه استفاده کنیم به نظر ما می تواند ایده ای کاملا جذاب و فوق العاده باشد. شما می توانید از این دیوار تخته سیاه در موارد زیر استفاده کنید.

  • برای یادداشت منوی روزانه یا روز بعد برای تمامی اعضای خانواده استفاده کنید.
  • برای یادداشت لیست خرید استفاده کنید.
  • برای نقاشی طراحی های زیبا بر روی آن استفاده کنید.

این ایده برای آشپزخانه هایی که با ترکیب رنگ های خُنثی تزئین شده اند بی نظیر می باشد. اگر شما آشپزخانه کوچکی در اختیار دارید می توانید از یک فضای کوچک برای ایجاد چنین تخته سیاهی استفاده کنید تا فضای شما کوچک تر به نظر نرسد.

آشپزخانه

آشپزخانه

تخته سیاه بر روی کُمُدها و دراورها

بازسازی دوباره یک دراور می تواند کاردستی بی نظیری باشد اما شاید شما توانایی چنین کاری را نداشته باشید. به همین علت ما راهی بی نظیر برای بازسازی وسایل و مبلمان را به شما آموزش خواهیم داد که می تواند یک خلاقیت فوق العاده در این زمینه باشد و آن استفاده از رنگ تخته سیاه بر روی این وسایل می باشد. شما می توانید با این کار محتویات هر کِشو را تعیین کنید و یا جملات انرژی بخشی روی این دراورها یادداشت کنید.

این ایده مناسب اتاق خواب کودکان می باشد و این کار می تواند آن ها را تشویق کند و بتوانند هر چیزی که در ذهن دارند را روی وسایل خود یادداشت کنند. علاوه بر این موضوع کودکان خیلی مرتب تر کارهای خود را پیگیری می کنند و به تمیزی اتاق خود اهمیت بیش تری می دهند.

دراور

دراور

استفاده از رنگ تخته سیاه برای به وجود آوردن یک تقویم

اگر شما دوست ندارید تا یک کار مهم ، یک قرار یا یک تعطیلی یا یک تاریخ مهم را از دست بدهید می توانید با این رنگ یک تقویم بزرگ و جالب را خلق کنید. هیچ چیزی بهتر از این نیست که یک دیوار را به این موضوع اختصاص دهید. ترجیحا فضای انتخابی شما می تواند جایی باشد که شما مطالعه یا کار می کنید. با این کار دیگر امکان ندارد که تاریخ مهمی را از دست دهید.

تقویم

تقویم

استفاده از برچسب هایی با رنگ تخته سیاه بر روی ظروف

آیا دوست دارید تا از این رنگ به صورت ساده تر و بهتری استفاده کنید ؟ اگر تمایل ندارید که یک دیوار یا ستون یا وسیله ای را به این کار اختصاص دهید می توانید از برچسب هایی با این رنگ استفاده کنید و ظروف شیشه ای خود را با آن ها تزئیین کنید. با این کار شما می توانید محتویات داخل ظروف را بر روی آن یادداشت کنید و هم چنین ظاهری زیبا را به آشپزخانه و ظروف خود ببخشید.

استفاده از برچسب

استفاده از برچسب

لوازم برقی و مبلمان تخته سیاهی

آیا یکی از مبلمان شما صدمه دیده و نمی خواهید نمونه ای تازه از آن را خریداری کنید ؟ بعضی اوقات راه درمان ساده تر از آن چیزی است که شما فکر می کنید. تنها نیاز است که شما از خلاقیت خود استفاده کنید و با رنگ تخته سیاه این وسایل را تزئین کنید. با این کار شما جلوه تازه و زیبا رو به وسایل خود می بخشید.

یخچال

یخچال

وسایلی که شما می توانید از رنگ تخته سیاه برای آن ها استفاده کنید.

  • یخچال
  • کُمُد یا کابینت
  • قفسه ها
  • تخته بالای تخت خواب
  • میز پذیرایی
  • میز کار
  • هر سطح صاف و مناسبی که بتوان از این رنگ بر روی آن استفاده کرد

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.onehowto.com    

جوابی بنویسید