خانه / علم و فناوری / خودرو / آشنایی با مازراتی گیبلی مدل ۲۰۱۸
آشنایی با مازراتی گیبلی مدل ۲۰۱۸

آشنایی با مازراتی گیبلی مدل ۲۰۱۸

آشنایی با مازراتی گیبلی مدل ۲۰۱۸

قیمت و جزئیات مازراتی گیبلی ۲۰۱۸ فیس لیفت شده اعلام شده است. این خودروساز ایتالیایی طیف مدل های گیبلی را تغییر داده و تجهیزاتی جدید به همراه ارتقای موتور را برای آن ارائه می دهد.

 آشنایی با مازراتی گیبلی مدل 2018

فیس لیفت گیبلی در سه نسخه پایه، GranLusso و GranSport موجود خواهد بود. هر دو مدل پایه و GranLusso این خودرو دارای طراحی بدنه مشابه هستند در حالی که مدل GranSport آن دارای ظاهری تهاجمی تر در سپر جلو است. 

هر سه این نسخه ها از طراحی بدنه به روز شده بهره می برد که ویژگی اصلی آن جلوپنجره sharknose بزرگ تر با نوارهای کرومی عمودی است. 

این مدل های به روز شده با سه گزینه موتور ارائه می شوند که همگی دارای ساختار دیفرانسیل عقب و گیربکس اتوماتیک هشت سرعته هستند. ارزان ترین گزینه برای هر سه این مدل ها، موتور ۳٫۰ لیتری V6 توربو دیزل با قدرت ۲۰۲ کیلووات و گشتاور ۶۰۰ نیوتون متر است. 

موتور بعدی این خودرو ۳٫۰ لیتری تواین توربو V6 بنزینی با قدرت ۲۵۷ کیلووات و گشتاور ۵۰۰ نیوتون متر است. 

گران ترین گزینه موتور این خودرو نسخه S تواین توربو ۳٫۰ لیتری است. نیروی این موتور در گیبلی ۲۰۱۸ حدود ۱۵ کیلووات افزایش یافته و به ۳۲۱ کیلووات رسیده است در حالی که گشتاور آن با افزایش ۳۰ نیوتون متر به ۵۸۰ نیوتون متر رسیده است. این توان بیش تر کمک می کند تا گیبلی S شتاب صفر تا صد ۴٫۹ ثانیه داشته باشد.

 آشنایی با مازراتی گیبلی مدل 2018

 آشنایی با مازراتی گیبلی مدل 2018

منبع خبرخبر خودرو  

جوابی بنویسید