خانه / علم و فناوری / خودرو / آشنایی با اسنت سوبارو
آشنایی با اسنت سوبارو

آشنایی با اسنت سوبارو

آشنایی با اسنت سوبارو

مدت‌هاست که اخبار زیادی در خصوصSUV 8 صندلی سوبارو و ورود آن به بازار شنیده می‌شود، اما ظاهرا انتظارها به سر رسیده و این خودرو اینک قابل معامله است. 

خودروساز ژاپنی برای این محصول با تقاضای شگفت‌آوری روبه‌رو شده است و ۴ هزار دستگاه از اسنت‌هایش را قبل از رسیدن محصول به نمایندگی‌ها فروخته است. جای تعجب هم ندارد که بهای زیادی پای این خودرو پرداخت شود.

 آشنایی با

در سطح پایه قیمت ۳۱ هزار ۹۹۵ دلار از مشتریان برای یک خودروی ۳ ردیف صندلی با موتور ۴ سیلندر توربوشارژ دریافت می‌شود. خودرویی ۲۶۰ اسب‌بخاری با قابلیت حرکت تمام چرخ که اکثر رقیبان این خودرو در سطح پایه از آن محرومند.

 آشنایی با

خودرو ۱۹ جای نگه‌دارنده بطری آب و فنجان دارد. فضاهای نگه‌دارنده فنجان در پنل درهای جلو و عقب، کنسول میانی جلو، بخش تاشونده بین دو صندلی ردیف دوم و بخش کناری صندلی‌های ردیف سوم قرار دارد. 

در بزرگترین مدل و تیپ سوبارو اسنت‌های ۲۰۱۹ یک سیستم نظارتی از نمای جلو موقعیت اسنت را بررسی کرده و در آستانه بروز خطر موقعیت را به راننده هشدار می‌دهد.

 آشنایی با

براساس پیش‌بینی‌ها اسنت به شدت کاربردی و همه کاره است. اما آیا رانندگی با آن همان احساس خوشایند همیشگی حرکت با یک سوبارو را به شما منتقل خواهد کرد؟ کاربران و کارشناسان در این خصوص براین باورند که اسنت به اندازه کافی اسپورت نبوده و چرخش فرمان آن تا حدی گیج کننده و گنگ است. قدرت ۲۶۰ اسب‌بخاری آن نیز با توجه به ابعاد بزرگ و وزن ۲۰۰۹ کیلوگرمی‌اش نمی‌توان شتابی تند و تیز را از آن انتظار داشت.

 آشنایی با

 آشنایی با

منبع: عصر ایران

جوابی بنویسید